درباره شرکت همتك و اهداف

شرکت همتک پلاستيک امروزه يکي از عمده‌ترين توليدکنندگان لوازم بهداشتي ساختماني و اتصالات مربوط به آن با نام تجاري "محک" در ايران است.
محصولات اين شرکت ظرف 30 سال گذشته به تدريج افزايش يافته و هم اکنون شامل سيفون ديواري (فلاش تانک)، انواع حمام آرا، سيفون‌هاي وان و زيردوشي، انواع سيفون سينک‌هاي فانتزي و معمولي، انواع کف شوي حمام، بالکن، پارکينگ، بام، انواع سردوش و شير شناور (فلوتر) سيفون ديواري و فرنگي، کولر و همچنين قطعات و اتصالات مورد نياز اين صنعت بوده که شرح و جزئيات بيشتر آن در اين سايت به آگاهي شما رسانده شده است.
پاي‌بندي به کيفيت و همگامي با نيازهاي صنعت ساختمان در طي اين مدت موجب شده است که از يک طرف اعتماد مشتريان به نام "محک" بيشتر شود و از طرف ديگر، وظايف پيش روي شرکت با توجه به روند رو به افزايش نياز مسکن در چند سال آتي به اهداف استراتژيک تبديل گردد. بنابراين، مهم‌ترين اهداف راهبردي که شرکت همتک در سال‌هاي آتي پيگير آن خواهد بود به شرح زير است:
  • بازار رو به رشد مصالح ساختماني که حاصل افزايش تقاضا براي مسکن خواهد بود، شرايط مناسبي را براي حضور فعال‌تر در بازار فراهم مي‌نمايد. اين واحد در نظر دارد با افزايش بهره‌وري، سرمايه‌گذاري بر روي ساخت قالب‌هاي جديد با توان تولي