درباره شرکت همتك و اهداف

شرکت همتک پلاستيک امروزه يکي از عمده‌ترين توليدکنندگان لوازم بهداشتي ساختماني و اتصالات مربوط به آن با نام تجاري "محک" در ايران است.
محصولات اين شرکت ظرف 30 سال گذشته به تدريج افزايش يافته و هم اکنون شامل سيفون ديواري (فلاش تانک)، انواع حمام آرا، سيفون‌هاي وان و زيردوشي، انواع سيفون سينک‌هاي فانتزي و معمولي، انواع کف شوي حمام، بالکن، پارکينگ، بام، انواع سردوش و شير شناور (فلوتر) سيفون ديواري و فرنگي، کولر و همچنين قطعات و اتصالات مورد نياز اين صنعت بوده که شرح و جزئيات بيشتر آن در اين سايت به آگاهي شما رسانده شده است.
پاي‌بندي به کيفيت و همگامي با نيازهاي صنعت ساختمان در طي اين مدت موجب شده است که از يک طرف اعتماد مشتريان به نام "محک" بيشتر شود و از طرف ديگر، وظايف پيش روي شرکت با توجه به روند رو به افزايش نياز مسکن در چند سال آتي به اهداف استراتژيک تبديل گردد. بنابراين، مهم‌ترين اهداف راهبردي که شرکت همتک در سال‌هاي آتي پيگير آن خواهد بود به شرح زير است:
  • بازار رو به رشد مصالح ساختماني که حاصل افزايش تقاضا براي مسکن خواهد بود، شرايط مناسبي را براي حضور فعال‌تر در بازار فراهم مي‌نمايد. اين واحد در نظر دارد با افزايش بهره‌وري، سرمايه‌گذاري بر روي ساخت قالب‌هاي جديد با توان توليد بيشتر، کاهش مصرف انرژي با استفاده از ماشين‌آلات توليدي با تکنولوژي روز کاهش هزينه‌هاي بالاسري، بخشي از افزايش قيمت‌ها را که يکي از معضلات مهم و کهنه توليدکنندگان کشور ما است، خنثي نمايد و بتواند حضور گسترده‌تري در بازار داشته باشد.
  • نام تجاري "محک" در بازار لوازم بهداشتي ساختماني يادآور کيفيت، قيمت مناسب و صرفه‌جويي در هزينه‌ها و وقت است. هدف تمام کارکنان و شبکه توزيع اين واحد، حمايت و نگهداري از اين سرمايه ارزشمند خواهد بود.
  • توليد محصولات جديد با توجه به اولويت نيازهاي بخش ساختمان و همگامي با آنان در زنجيره محصولات شرکت از ديگر اهداف شرکت است.
  • همکاري با شرکت‌هاي صاحب نام بين‌المللي به منظور ارتقاي سطح کيفيت محصولات و انتقال دانش فني به شرکت براي حضور بيشتر در عرصه رقابت جهاني از اقدامات مهم اين واحد در سال‌هاي آينده خواهد بود.
  • تحقيق و توسعه (R&D) و طراحي محصولات جديد و تاکيد بيشتر بر نقش اين قسمت در فعاليت‌هاي شرکت در آينده داراي اهميت بيشتري خواهد بود. به منظور حمايت از واحد تحقيق و توسعه در سال‌هاي پيش رو، سرمايه‌گذاري بيشتري بر روي اين قسمت و همچنين همکاري با سازمان استاندارد براي تدوين استانداردهاي تشويقي و اجباري در زمينه محصولات بهداشتي ساختماني صورت خواهد گرفت.
 

 

 


 

 

نشاني: تهران - خيابان دماوند - خيابان اتحاد - خيابان اشرفي (چهارم غربي) - پلاک 3


تلفن: 77339898-021


فکس: 77339891-021 

 

کدپستي: 1658695411 

 

پست الکترونيک: info@hamtak.com